«0сь де Євpoпa» 19-річна дoчкa Гpoйcмaнa стала мyльтuмiльйoнeркoю всього за сьоroднiшнiй день

Ось як потрібно будувати кар’єру! Поки вся країна зводить кінці з кінцями, дочка прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за станом багатшими ніж діти Біла Гейтса і Стіва Джобса разом узятих.

У свої 19 років дочка прем’єр-міністра володіє найбільшим торговим центром Вінниці на 13,800 квадратних метрів.


Як ви думаєте, за які заслуги дочка прем’єр-міністра України станом багатшими ніж всі підлітки України разом узятих?

У неї тато прем’єр самої корумпованої країни Європи, де кожен другий житель країни за межею бідності, де люди гинуть від нестачі ліків, де діти гинуть через те, що у батьків немає грошей на нормальне леченіе.

Гройсман з Порошенком побудували своїм дітям «Це Європу», але в той же час загнали всю Україну, кожного підлітка і студента в злидні і безперспективна майбутнє.

19-річна Христина, молодша дочка прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, з’явилася в переліку керівних посад ТОВ «Магігранд».

Це фірма, якій належить земля і будівля торгового комплексу «Магігранд» на вулиці Келецькій у Вінниці. Цього року, до речі, відзначали десятиріччя з дня відкриття ТРЦ.

Загальна площа центру займає 13800 кв.м, складається він з 5 поверхів. На третьому поверсі розмістився найбільший спортивний комплекс Вінниці – «Спортлайф», також тут є кафе і ресторани.

Особлива гордість – лінія «Магіфудс», це галерея фірмових магазинів, які займаються продажем продуктів харчування від виробника.

У «Магігранді» надаються послуги для клієнтів, таки як манікюрний міні салон, послуги перукаря, ремонт годинників, ремонт одягу.


Засновницею товариства з обмеженою відповідальністю є вже довгі роки Олена Гройсман, дружина прем’єра і ось зовсім недавно в документації стала фігурувати і їх спільна дочка Христина.


Спочатку в Олени була частка в 80% статутного капіталу, але вона 10% з них переписала на дочку. Відповідні документи виявилися в розпорядженні «Країни».ЧИТАЙТЕ:


Другий засновник ТОВ «Магігранд» (поряд з дружиною прем’єра) – Дмитро Немерскій. Згідно з даними реєстру юридичних осіб, він також обіймає посаду директора фірми.


Діяльність контори – надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Якщо простіше – вони здають приміщення в оренду під магазини і інші види деятельсності в торговому центрі «Магігранд».Джерело

Share
error: Content is protected !!