13-річна українка Анастасія Дубовик з феєричною перемогою стає чемпіонкою Європи

Анастасія Дубовик змогла уникнути поразок, вона набрала 8,5 очка з дев’яти 13-річна українська шахістка Анастасія Дубовик (1901) з Дніпра стала чемпіонкою Європи з бліцу, який пройшов в Талліні (Естонія).

Про це повідомляє Tribuna.com. Українка набрала 8,5 очок з дев’яти можливих, відірвавшись від найближчих переслідувачів на 1,5 очка. Дубовик виступала в категорії дівчат до 14 років. 2 листопада повідомлялося, що сестри Анна і Марія Музичук покращили позиції у світовому рейтингу Міжнародної шахової федерації (FIDЕ).

13-річна українська шахістка Анастасія Дубовик виграла чемпіонат Європи з бліцу в категорії до 14 років. На шляху до перемоги Дубовик уникла поразок. Першість континенту проводилося в естонському Талліні.

Раніше 13-річний українець Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків з 10-метрової вишки. Тінейджер в 2019 році дебютував у національній збірній, хоча тільки в кінці минулого року йому виповнилося 13 років.

Про талановитого спортсмена заговорили в липні 2019 року, коли він вийшов до фіналу чемпіонату світу зі стрибків з 10-метрової вишки і завоював путівку на Олімпіаду-2020 на Токіо.

За матеріалами сайту Ліга.Новини

Share
error: Content is protected !!