«Ах ти скотuн@!», — Тepмінoвo звернення військових до Порошенка (ФОТО)

Військові, які 5 років під постійними обстрілами захищають цілісність України на Донбасі не можуть повірити в те, яка ж «мразь і скотина» (ред. За словами військових) була їх Головнокомандувачем.

Військові збунтувалися після того як Порошенко присвоїв Генерала армії своєму охоронцеві, який прослужив в армії тиждень. Пише elise.com.ua

Ось що говорить військовий з позивним «Арбат» з 128 гірсько-піхотної бригади:

«Ах ти скотина. Ми до цих пір не знаємо скільки людей загинуло, скільки матерів більше ніколи не побачать своїх синів, скільки синів і дочок більше не зможуть обійняти своїх батьків і матерів. Мразіна, всі ці люди справжні військові, які по 30 років служили в армії і не могли отримати навіть Лейтенанта, навіть подяку після смерті вони не повчали від держави.

А ти своєму охоронцеві з кримінальним минулим даєш Генерала армії? Скотина, ти в своєму розумі? Адже в країні ж війна! Я публічно вимагаю відправити цього Хенерал-охоронця на фронт, щоб він довів свій статус! »- говорить« Арбат ».

Журналіст Юрій Бутусов пише, що Порошенко публічно плюнув в обличчя військовим і що від жадібності і неймовірною жадібності він втратив почуття самозбереження.

Нагадаємо, 13 травня президент України Петро Порошенко секретним указом присвоїв звання генерал-лейтенанта своєму охоронцеві Юрію Федорову.

Охоронець Порошенко з кримінальним минулим
Про це в Facebook повідомив головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

Він назвав те, що відбувається «генеральським рекордом Петра Порошенка». Федоров, за даними журналіста, отримав нове звання «всього за один тиждень вислуги у військовій розвідці».

«Федоров по теперішній час перебуває поруч з президентом і фактично продовжує керувати його охороною. Але його посаду в охороні — генерал-майорська, йому не можна привласнити понад високе звання. І ось для того, щоб подбати близькій людині, Порошенко переводить Федорова у військову розвідку на вищу посаду! Хоча ніякого відношення до військової розвідки Федоров не має взагалі », — написав Бутусов.

Він зазначив, що Федоров представлений до звання генерал-лейтенанта рішенням міністра оборони України Степана Полторака, а не свого тепер безпосереднього начальника, і що Федоров «жодного разу не з’являвся в ГУР».

Главред «Цензор.НЕТ» вважає, що в Головному управлінні розвідки «Федорова оформили тільки з однією метою — щоб засекретити указ і не публікувати».

«Виходить, близькість до високопоставленому тілу — найзручніша кар’єра, не треба ризикувати, не треба служити у військах, проводити ризиковані операції. Військові розвідники ризикують собою, за ними навіть в Києві ведуть полювання російські спецслужби, влаштовують замаху, але щоб стати генерал-лейтенантом військової розвідки, виявляється, всім цим займатися не треба.

Краще охороняти того, хто роздає звання. Просто подаруночок отримав за держрахунок, пенсію трохи вище за якийсь тиждень тепер може оформити », — зазначив Бутусов.

Він назвав те, що відбувається «обурливою нахабством і образою офіцерського корпусу в Україні».

Зокрема Савік Шустер публічно і на всю країну назвав Порошенко жадібної, нахабною, неймовірною жадібної і кривавою худобою:

Відзначимо, що худобою обізвали Порошенко не тільки військові, але і журналісти.

Джерело

Share
error: Content is protected !!