Активістка Софія Федина звернулась до українців які «втомилися від війни»: її слова довели зал до сліз (ВІДЕО)

Відома українська громадська діячка Софія Федина жорстко відповіла всім, хто скаржиться на втому від війни.

Гучну заяву Федина зробила в ефірі телеканалу «Прямий», є відео, передає «Агримпаса» посилаючись «Діалог.UA«.

Федина в ефірі «Прямого» виступила з пронизливою заявою про війну. Зі сльозами в голосі вона розкритикувала тих українців, які скаржаться на втому від війни.

«Я сиджу зараз і мене просто тіпає всередині, тому що я знаю, ті, хто зараз голосніше за всіх верещать, я «не за те стояв на Майдані», – їх на Майдані не було.

Ті, хто кричать, що «не за те армії допомагав» (…), найчастіше і гривні тієї армії не дали », – зазначила вона. Вона нагадала, що в Україні досі йде війна, до сих пір країна втрачає на фронті кращих своїх синів і дочок.

«І коли у нас кажуть, що люди втомилися від війни, я нагадаю, від чого ви втомилися. Ви втомилися від того, що у вас є руки і ноги, а у когось їх немає! Ви втомилися від того, що не потрібно кишки збирати і складати це все в пакетик і потім ідентифікувати, чиє це тіло!

Ви втомилися від того, що вам не потрібно, як багатьом батькам, шукати своїх дітей під Зеленопіллям, або Іловайськом, і потім знаходити десь там в морзі з телефоном в кишені, але жодна зараза не спробувала знайти цю людину.

Ви втомилися від того, що по вам не фігачат 120-ми! Ви зажерлись, скажу я!»- заявила Федина. З її слів, «сьогодні дуже добре живеться в країні, в якій йде війна». До того добре, що українці далеко від фронту вже її практично не помічають.

«У нас в 2014 році не повинно було бути країни як такої! А вона сьогодні є! І це заслуга і волонтерів, і бійців, і влади, яка позиціонувала, що держава повинна бути. Сьогодні держава «зливається»! Сьогодні бійцям і волонтерам плюють в очі! Алан Бадоєв на параді!

Мені здається, його гонорар буде більшим, ніж вартість параду в тому форматі, в якому повинен був бути. Я дуже хочу, щоб військові, які сьогодні стоять на фронті, знали, що є люди, які будуть до останнього боротися за кожного бійця.

І є люди, які безмежно вдячні їм за те, що нас сьогодні захищають. У вас всіх є шанс на життя тільки завдяки військовим і ветеранам! Пам’ятайте про це! Ви в неоплатному боргу»» – підкреслила Федина.

Джерело

Share
error: Content is protected !!