Безсмертний – Зеленському: «Ризикуєш залишити свій пост достроково»

Президент України Володимир Зеленський, дотримуючись нинішньої стратегії поведінки, ризикує залишити свій пост достроково.

Про це заявив у ефірі ObozTV експредставник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний.

На його думку, новий Майдан може відбутися вже в 2020 році.

Безсмертний поставив під сумнів рейтинг підтримки президента в 73%: “По-перше, треба стратифікувати цифру 73%. Всі прекрасно розуміють, що там понад 40% проти Порошенка, а не за Зеленського. Тому давайте її опустимо до 30%.

А що зараз із цих 30% залишилося?”

Також дипломат розкритикував мирні ініціативи Зеленського щодо відведення військ і висловив переконання, що президент діє в односторонньому порядку на догоду Кремлю.

“Треба розуміти, що дорогою, якою він іде, він не тільки не досягне миру, але і не досидить свою каденцію. Вже очевидно, що президент Зеленський рухається проти настроїв суспільства. Цього робити не можна.

З точки зору нинішньої динаміки, ми весну переживемо. Восени ми можемо вибухнути так, що ніхто не усвідомлює”, – вважає він.

“А просто бути на сцені і людей смішити або витівками Богдана, або пранкерами – це дуже небезпечно. Коли люди починають сміятися над владою – це кінець.

Сміх настав дуже швидко. Це небезпечно. У зал Ради почали заходити в масках клоунів, і це стало в принципі допустимим, бо для цього треба мати певну моральну планку.

Такі речі свідчать про глибокі серйозні проблеми, і недооцінювати їх не можна”, – заявив дипломат.

Джерело

Share