Блогер: Зеленського до Путіна випускати не можна. Він Україну не продасть, він її просто віддасть за унітази

Якщо проаналізувати останні відеозвернення президента Зеленського, то можна прийти до висновку, що він дуже пишається тим, що він повернув захоплені Росією в Керченській протоці кораблі.

Ті самі, які морський суд зобов’язав Росію повернути і неповернення яких погрожувало б їй великими проблемами. Пишається дуже сильно, прям до сліз.

Про це у своєму блозі пише український блогер Кім Ахеджаков.

Він зазначає, в той же час перемогами в суді над Росією Зеленський не пишається, а десь навіть соромиться.

Ми так і не почули ні слова про газові переговори.

Замість медичної реформи, страхової медицини і зміни в системі охорони здоров’я Зеленський розповів про нові будівництва і машини швидкої допомоги.

Вірна ознака того, що реформа закінчена і що має прийти повернення старої фармацевтичної мафії, а з ними грандіозний розпил бюджету.

За словами Ахеджакова, бюджетом Зеленський теж дуже пишається. Вдалося пояс добре затягнути, але це досягнення потрібно визнати. У наступному році нас чекають великі виплати.

Ні, не МВФ і не зовнішнім кредиторам, а головному акціонеру нової влади – Ігорю Валерійовича потрібно виплачувати дивіденди.

Чи даремно він стільки грошей на передвиборчу компанію вбухав? Ну, і головний висновок – це те, що Зеленського до Путіна випускати не можна. «Зеленський Україну не продасть, він її просто віддасть за унітази», – резюмував Кім Ахеджаков. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Share
error: Content is protected !!