Чому я ніколи не буду голосувати за Порошенко і Вам не раджу!, — засновник Першого добровольчого мобільного шпиталю (Відео)

Відомий громадський діяч і засновник Першого добровольчого мобільного шпиталю Геннадій Друзенко у проекті #Народ ПротиПорошенко розповідає, чим небезпечний псевдопатріотизм і чому президент-псевдопатріот краде у нас майбутнє.

Реакція людей: Віктор Д:Порошенко зрадив ідеї Майдану, зрадив добровольців- вони досі поза законом, повинен відповісти за бездіяльність при Іловайську і Дебальцево, він завершив формування кланово- олігархічної системи( Ахметов , Фірташ в долі з Гарантом), реанімував ригів, сприяв зрощенню влади з криміналом( Кернес, Труханов, Нарік), і т.д. Тому я не буду голосувати за Порошенка..

Любовь Г: Друзенко,дякуємо!Ми ж не дурні,все розуміємо,якщо залишиться,не дай Бог,то буде майдан,бо співає гарно,а схеми вибудоаує ще гарніше,а Медведчука,Бойка,поплічників путіна протягує і прикриває,негідник.

Ganna T:Брехня,брехня,корупція,кумівство, торгівля з окупантом, ніпотизм, брехня , набивання власних кишень на війні..І це,порохоботи,вважають» патріотичним»..Ну-ну..

Olga D: Порохоботам не стыдно они вышли на человеческой крови в политику ибо убийство на Майдане не раследованно до сих пор.

Янукович гуляет потому что идиоты понимают что он президент, а они не законые придурки) что же Петя конституцию под суд Януковича не переписал, а переписал только для друзей Луценка и Сааки ))) тут говорят у него полномочий нет, а Конституцию уродовать есть полномочия))))

Джерело

Share
error: Content is protected !!