Дали гарантію! Зеленського попросили не чіпати Порошенка

У неділю, 21 квітня, відбувся другий тур виборів президента України, за крісло глави держави боролися чинний гарант Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

О 20.00 цього ж дня були оприлюднені дані екзитполів — Зеленський отримав майже втричі більше голосів виборців, ніж його опонент Петро Порошенко. Після оголошення екзитполів Зеленський і Порошенко виступили у своїх виборчих штабах.

За даними журналістів, в лобістських колах у Вашингтоні, американці нібито вже дали Петру Порошенку гарантії недоторканності і попередили команду майбутнього президента Зеленського, щоб Порошенко не чіпали.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента. Так, за результатами Національного екзит-полу, наступним гарантом стане Володимир Зеленський, який набрав 73,2% голосів виборців. При цьому Петро Порошенко отримав всього 25,3% підтримки.

У штабі Зеленського вже щосили святкують перемогу. Сам шоумен дуже бурхливо відреагував на опубліковані дані і ледве стримав емоції. Так, на радісній хвилі, Володимир Зеленський палко поцілував дружину Олену. Журналістам вдалося зловити фото закоханої пари — радість Олени Зеленської можна зрозуміти, адже тепер вона стане Першою леді.

Джерело

Share
error: Content is protected !!