Декілька хвилин тому США продемонстрували як зітруть РФ з лиця землі у випадку ядeрнoї зaгpoзu

Начальник Генштабу ВВС США Девід Гольдфейн розкрив подробиці плану, покликаного захистити Америку від «ядерного Армагедону».

Про це він повідомив ЗМІ на конференції Мітчелловского інституту аерокосмічних досліджень, передає « Діалог.UA «.

Перша частина плану – це повномасштабна контратака, яку США почнуть разом зі своїми союзниками по НАТО.

За словами генерала, вона буде включати застосування винищувачів, бомбардувальників, літаків-паливозаправників, засобів розвідки, кібернетичних, космічних і спеціальних операцій,

а також аеромедичної команд, «навчених і готових до ведення просунутої війни» Гольдфейна пояснив, що в разі подібного сценарію він очікує , що на червоному телефоні в його кабінеті загориться три кнопки.

Спочатку генерал планує зв’язатися з Тодом Уолтерсом, главою Європейського командування ВС США.

Після чого для перехоплення міжконтинентальних балістичних ракет (МБР) в повітря будуть підняті американські і натовські бойові літаки. В середньому політ МБР становить 20 хвилин.

І, як запевняє Гольдфейн, у сил США і НАТО буде достатньо часу, щоб знищити ворожі ракети в небі за допомогою винищувачів F-35 або пускових установок.

Потім Гольдфейн зв’яжеться з главою Північного командування ЗС США Терренсом О’Шонессі, щоб прийняти відповідні дії на американській території.

Протиракети наземного базування будуть готові відбити ракетний удар з допомогою технологій Пентагону, які дозволяють виявити серед помилкових цілей справжню боєголовку.

Завершать цю трикомпонентної контратаку атомні підводні човни, «які непомітно дадуть руйнівний залп з-під води». Субмарини повинні нанести «другий удар», щоб «змусити противника підкоритися», стверджує видання.

Після цього генерал зв’яжеться з командувачем Стратегічним командуванням США Джоном Хайтеном.

Від нього буде потрібно коротко викласти Гольдфейну, яку ядерну атаку можна зробити для «стримування» противника.

Хоча Гольдфейн описав всі кроки в хронологічному порядку, він попередив: «Кожна з цих місій є безвідмовної. І кожну з них необхідно завершити одночасно ».

На даний момент на озброєнні Росії знаходиться близько 48% всього світового ядерного арсеналу.

Її відносини з США загострилися після того, як Вашингтон оголосив, що має намір вийти з Договору про ракети середньої і меншої дальності на початку серпня.

Джерело

Share
error: Content is protected !!