“Доведеться стрiлятu в українців”: Порошенко пішов на сpaшнy прoвokaцiю в центрі Києва

П’ятий президент України Петро Порошенко, виступаючи проти нинішнього глави держави Володимира Зеленського, діє в інтересах Російської Федерації

Таку думку висловив журналіст Євген Середа на своїй сторінці в Facebook.

Він підкреслив, що і люди, які влаштовують провокації проти обраного більшістю президента за гроші, нічим не відрізняються від терористів на Донбасі.

“Подивився як сепарскій порохоскот ганьбив Україну і державні символи, зрозумів що це те саме стадо терористів які на Донбасі спалювали прапори України, захоплювали адміністративні будівлі, грабували Метро, ​​влаштовували парад з нашими полоненими”, – йдеться в повідомленні.

Журналіст звинуватив Порошенка в жертви на Майдані, Донбасі, а також те, що відбувається в Україні в даний час.

“Згадайте майдан, Іловайськ, і” успішну операцію “в Дебальцеве. Ці та інші епізоди мають автора, хворого маніяка, фсбешную свинину на прізвище порошенко. Зараз ця путінська мразь за крадені мільярди розгойдує країну в бік громадянської війни.

Він центр і оплот всього проросійського реваншу в Україні. Немає ніякої різниці між Путіним і порошенко, напевно тільки в тому що путін десь там далеко каже, а порошенко ось тут в Україні це робить. Поки цей ворог не ізольований з конфіскацією, вся країна і кожен її житель в небезпеці . М и маємо справу з психічно хворим маніяком мільярдером на руках якого кров тисяч “, – додав Середа.

Він упевнений, що за фактом демонстрацій під Адміністрацією президента СБУ повинна була порушити вже кілька справ.

“Чим відрізняється прапор Росії на будівлі адміністрації президента України, від герба російської федерації встановленого терористами? Нічим. Що ще має статися щоб зрозуміти що спонсор тероризму повинен вже сидіти в тюрмі з подільниками?”, – резюмував Середа.

Нагадаємо, що в понеділок, 11 червня, близько 2 тисяч людей прийшли до Адміністрації президента і виступили проти заяв Донбасом представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми.

“Ми вимагаємо, щоб ті люди, які формують дорожню карту до Мінська, були замінені. Щоб ветерани були долучені до процесу, щоб були ті люди, які знають ситуацію, інакше ми будемо це сприймати як тиху капітуляцію”, – заявив один з організаторів пікету.

Politeka

Share
error: Content is protected !!