“Господи, Володя, будь ласка”: Порошенко відчайдушно виступив проти Зеленського

У мережі обурилися спробою Петра Порошенка зібрати нову армію шанувальників для боротьби проти новообраного президента Володимира Зеленського

Напередодні гарант вирішив, що йде до Верховної Ради з оновленою командою, члени якої давно відомі українцям. Подробиці він розповів на закритій зустрічі з депутатами і міністрами БПП після поразки на виборах, яку прокоментував український журналіст Олександр Дубинський .

За словами автора, Петро Порошенко відчайдушно намагається зберегти політичну владу і потіснити Володимира Зеленського. У цьому йому допоможуть Володимир Гройсман та Юрій Луценко. Журналіст підкреслив, що всі названі політики – це «колективний Порошенко».

Так Петро Порошенко керує прем’єр-міністром, які ніколи не був самостійним. Зараз же Володимир Гройсман щосили піариться заради парламентських виборів.

Крім того, як запевняє Олександр Дубинський, до нової команди приєднається мер Києва Віталій Кличко. Він підтримає Володимира Гройсмана за допомогою політичної мафії. Сам же Петро Порошенко планує проскочити до парламенту, потягнувши за собою всіх партнерів, з якими весь цей час ділив бюджетні гроші.

“Ну Кличко – це ніщо, порожнє місце, така фанерна ширма для дебілів, за якою стоїть Льовочкін, Фірташ, який всіх їх прикриває. І ця ось вся мафіозна структура, яка курирує Кличко і робить з себе вид політичної партії. Ось її спочатку підставили під Порошенко, який в 2014 році став президентом, а зараз переміщують її під Гройсмана, який має непоганий шанс заскочити до парламенту на бабусь, яким піднімав пенсії”, – повідомив Олександр Дубинський.

Користувачі соціальних мереж не схвалили черговий похід Петра Порошенка до влади. Більшість українців, за даними ЦВК, на виборах проголосували проти чинного президента і віддали перевагу Володимиру Зеленському. Як показують коментарі, Порошенко більше не хочуть бачити в керівництві України. Більш того, пропонують притягнути до кримінальної відповідальності:

“Партія війни, партія голоду і розрухи. Партія знищення власного народу. Така політична сила не потрібна нашому народу”; “На нари, а не в парламент”; “Де совість у людини, він йде і хто по по ними. Залишити лісу вирубані, заводи розвалилися, борги ще й нашим онукам вистачить”; “Всіх в одну баржу і посеред моря, і по глибше”; “Іди на йух, люди вже сказали тобі про своє ставлення.

Ми його в двері, а він у вікно. На мою думку, він уже всіх за@бав”;” Господи Володя, будь ласка, зроби так, що б цього пороху Герасимчука назавжди “;” Оновлена ​​партія це генерали, яким Петя дав звання незаслужено, ось вони і будуть його новою командою “.

Джерело

Share
error: Content is protected !!