Громадянин Німеччини загубив у Києві гаманець із грішми, його знайшов учасник АТО. Що сталось далі? А далі ціла історія

Учасник АТО Oleksander Bashuk на своїй сторінці у фейсбук написав пост про те, що він знайшов в Києві гаманець з грішми, документами та банківськими картками:

Настав мій час випробувати силу Фейсбуку:Сьогодні десь коло 16.00 на стоянці на проспекті Степана Бандери знайшов скромний гаманець з вмістом, що на світлині. Власник – Bernhard Stürwald ( прізвище так, але не факт, що саме цей).

Чоловік на фото пенсійної посвідки, 1950-го року народження. Кого я тільки не обдзвонив, кому не відправив електронного литста та смс: і в посольство та консульство ФРН, і в банк і (навіть!!!) в Гете Інститут добрій феї, яку знаю з часів курсів німецької телефонував. Поки єдина порада від правового відділу консульства ФРН: принесіть завтра в консульство.

Я звісно принесу. А якщо це останні € цього чоловіка? Ну заблокує він картки, а далі що? Хто знає такого в Києві? Мій телефон завжди відкритий в профілі, але продублюю: 097 579 62 14

Через кілька годин Олександр оновив свій пост та написав наступне: Пройшло менше трьох годин! Пан Бернхард Штюрвальд знайшовся! Йому зателефонували з ФРН! Завдяки всім вам, друзі та Вашим зусиллям! Щиро всім дякую! Завтра я з ним зустрічаюсь та віддаю його майно! Наступоного дня Олександр зустрівся з власником гаманця та розповів про це на фейсбуці: Всім хто допомагав дякую!

Понад 600 репостів, десятки дзвінків і смс, емейли. І пан Bernhard Stürwald, який загубив був свій гаманець знайшовся! Щойно він його отримав. Запевнив, що все, що в ньому було на момент коли він його вчора загубив на місці. Щасливий. Каже, що дуже любить Київ!

Висновок: дзвінки та емейли в посольство ФРН, консульство та банки не дали за вчора результату, але наші Люди (яких, як відомо, пр всьому Світу!) за три години (неповні) зробили неможливе!

Всім низький уклін! Неповторні емоції від того, які ви всі молодці! Народна дипломатія – найефективніша!

Джерело

Share
error: Content is protected !!