Інавгурація Зеленського: Щ0йно з’явилося тepмінoвe звернення генсека ООН, «Зakлuкаю вас, …»

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш звернувся в листі до новообраного президента України Володимира Зеленського.Він висловив підтримку мирного врегулювання на сході України і запевнив у підтримці ООН України, повідомляє “Укрінформ”.

“Хочу висловити мої щирі вітання і найкращі побажання в зв’язку з Вашим обранням на посаду Президента України”, – йдеться в документі. Генсек ООН висловив переконання, що за президентства Зеленського Україна і надалі буде мати “чудові стосунки” з ООН.

За його словами, Координатор системи ООН в Україні, як і вся місцева команда організації, готові надавати всебічну підтримку у втіленні України Цілей сталого розвитку ООН до 2030-го року, а також сприяти проведенню реформ.

“Користуючись нагодою, хочу висловити повну підтримку ООН найважливіших зусиль Нормандське четвірки, Тристоронньої контактної групи в Мінську і Організації з безпеки і співробітництва в Європі в розв’язанні конфлікту на сході України. Закликаю всі сторони оживити дипломатичні зусилля в дусі конструктивного діалогу, з метою втілення Мінських домовленостей”, – додав він.

Гутерріш в черговий раз підкреслив, що Організація Об’єднаних Націй віддана суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

“Бажаю Вам усіляких успіхів у виконанні покладених на вас обов’язків і запевняю, що ООН готова Вас в цьому підтримувати”, – зазначив генсек ООН.

Раніше ми повідомляли, що Держохорона прийняла всі «фішечки», які запропонувала команда Зеленського.

Начальник Управління Держохорони України Валерій Гелетей зробив сенсаційну заяву – інавгурація президента буде нетрадиційною, урочистий захід пройде не за існуючим сценарієм.

Валерій Гелетей зазначив, що його підлеглі проведуть все «на високому і професійному рівні, але зміни (в порядку інавгурації, – ред.) є, і ці зміни суттєві».

Держохорона взяла до уваги, погодилася і пропрацювала всі ті нові ідеї, які запропонувала команда нещодавно обраного президента. Всі «фішечки» відповідають нормам безпеки.

джерело

Share
error: Content is protected !!