Кiлькa хвuлuн нaзaд в Мocквi до нanівcmeртi пoбuлu 0лeгa Цaрьoвa (Кадри побиття)

За деякими непідтвердженими даними, в столиці Російської Федерації Москві був сильно побитий і в тяжкому стані доставлений в одну з місцевих лікарень колишній український політик, екс-народний депутат України, керівник «парламенту» так званої «Новоросії» Олег Царьов.

Про таку новини повідомляє «Преса України».

Інформацію про страшній побиття Олега Царьова і попаданні його в лікарню поширив один російський інформаційний сайт.

Джерелом цієї інформації зазначено якась особа, яка працює в цій московській лікарні.

«Як стало відомо нашому сайту від достовірних джерел однієї з лікарень Москви, з сильними побоями до напівсмерті в лікарню був доставлений громадянин України Олег Царьов», – повідомляється в цьому інформаційному повідомленні російського сайту.

«Ні поліція, ні лікарі лікарні журналістам інформацію не повідомляють, чи відомо тільки, що пацієнт на межі життя», – коротко повідомляє російський сайт.

Відзначимо, що інформація про побиття Олега Царьова поки не підтверджена поки ніяким іншим джерелом.

Нагадаємо читачам «Преси України», що недавно екс-регіонал Олег Царьов відреагував на заяву Віктора Януковича про повернення в політику, заявивши, що його чекають політруком в горлівської штраф роті бойовиків «донецької народної республіки».

Нагадаємо одіозний екс нардеп Царьов був вже не одноразово побитий автивістами! Рекомендуємо переглянути архівне відео з його побиттям :

Джерео

Share
error: Content is protected !!