Кілька місяців тому купив мангал на «ОЛХ» в Ігоря зі Львова. Пройшов час і сьогодні до нас приїхав той самий Ігор

Артур Киреев

Всім доброго дня! Почну з далека, колись пару місяців тому, ми пішли у парк смажити сосики… У наших знайомих була тільки решітка і ми зіткнулися з проблемою знайти каміння та інше…

Після цього я вирішив купити мангал переносний і пішов шукати його на сайті олх… Напевно багато людей там щось купують і знайшов там продавця зі Львову який продає мангал до нього шампура та чохол.

Подзвонив йому і попросив, що якщо він може привести мангал додому то ми його купимо. Пан Ігор привіз мангал та інше до нас, показав як його складати.

Під час спілкування він у мене спитав, що сталось і чому я на візку, я йому відповів і він не хотів брати кошти у нас за мангал… Але я був переконливий і хотів заплатити гроші, зійшлись на дуже дуже великій знижці…

Я був дуже здивований, що людина не знаючи мене хоче зробити великий подарунок… Йшли місяці і я навіть уявити не міг, що десь колись побачу пана Ігоря, але сьогодні приходить Алінка і каже, що до нас приїхав пан Ігор і хоче нам допомогти…

Я спочатку не зрозумів, який Ігор, у нас є кошти, а Алінка каже це той чоловік що мангал привозив… Я здивований, дуже здивований.

І тут заходить пан Ігор з трьома доньками до нас і каже моя донька співала у центрі Львова і заробила гроші. Вона свій перший заробіток хоче віддати Вам. Ну я в шоці… Що тут казати! Дитина з сестрами пішла співати у центр Львова, щоб віддати свій перший заробіток мені…

Я дивлюсь на то все і не знаю, що казати… Бо в мене немає слів… По перше я їх зовсім не знаю, по друге я такого не очікував, та і я просто в щоцііііііііііііі.

Напевно ніяка державна нагорода не вартую, того що зробила ця ДИТИНА… Я дуже дякую Батьку за таке виховання своїх доньок і просто велечезне ДЯКУЮ! Чогось не можу викинути відео, як вона і її сестри співали.

Потім спробую викинути у коментар відео. Кошти які нам віддали 1035 гривень і 5 євро центів. Поділіться постом кому не Важко!Я прости пишаюся такими людьми і дякую Богові що Вони Є!

джерело

Share
error: Content is protected !!