Клuчкo вuрiшuв nомcтuтuся Зeлeнcькoмy за звiльнeння і пoчaв гoтyвaтu…

Це дуже серйозно

Київські депутати попереджають президента про можливу майбутню спробі мера Кличко захопити владу в столиці. Про це повідомляє портал Стіна.

Віталій Кличко прагне до абсолютної влади.Як повідомляють члени київської міської ради, чинний мер Києва Віталій Кличко,

на найближчому засіданні Київради пропонує винести на розгляд деякі ініціативи, які дозволять йому зосередити владу столиці у своїх руках навіть у разі відсторонення від посади мера.

Про це повідомив глава депгрупи “Київська команда” Сергій Гусовський. В якості одного з таких пропозицій,

Гусовський попереджає про намір Кличко розбити КМДА на певну кількість окремих виконавчих органів. Глава «Київської команди» називає це спробою створення «несправжнього самоврядування», яка дозволить Кличко залишитися при владі.

Як приклад докази фіктивності намірів Віталія Кличка, Гусовський призводить п’ятирічні спроби відновлення місцевого самоврядування в Києві.

Як говорить Гусовський, в цьому плані не було зроблено абсолютно нічого, крім здійснення зловживань владою. За його словами, різні перевірки виявили за цей час близько 3 млрд гривень втрат через неефективну роботу міськадміністрації.

Також депутат заявив, що розслідування даних злочинів також стоїть на місці. За словами Гусовського, з більш ніж 200 заведених кримінальних справ, результатів жодне не дало.

Також він понадіявся, що парламент найближчим часом зверне увагу на роботу КМДА. Крім того, він вказав на існування нагальної потреби у внесенні змін до закону про столицю.

Інший депутат Київради, Ілля Сагайдак, в зверненні до президента Зеленському також попросив в якнайшвидшому часі почати перевірку діяльності мера Кличко, Київміськадміністрації.Джерело

Share
error: Content is protected !!