Коли мій брат потрапив у полон, потвор@ Бірюков, не маючи відношення до військової служби, звинуватив Олега у тому, що він сам винен

Кузьміних Сергій

Тоді, коли мій брат потрапив у полон, потвора не маючи відношення до військової служби, звинуватило Олега у тому, що він сам винен в своїй мужності … Мабуть хтось хотів щоб комбат не повернувся з полону живим?

Отакі зРадники що могли нарадити, цікаво?! Ще не вечір …

Світлина від Кузьміниха Сергія.

********
Після 124 днів полону житомирський кіборг Олег Кузьміних зустрівся з дружиною та доньками (доповнено)

Підполковник Олег Кузьміних, який провів 124 дні у полоні у терористів, нарешті зустрівся з рідними – дружиною та доньками.

23 травня на сторінці у фейсбук Петра Порошенка з’явилась інформація про зустріч Петра Порошенка зі звільненим з полону кіборгом Олегом Кузьміних та його родиною.

«Ми своїх не кидаємо! Ми і далі боротимемося за життя кожного українського Героя і повертатимемо своїх додому. Дякую нашому Кіборгу Олегу Кузьміних за високий бойовий дух і відвагу. З великою приємністю потиснув Олегові руку і вручив йому орден «За мужність». Такими воїнами мають гордитися не лише їх діти, але і всі українці!», — йдеться у повідомленні на сторінці у фейсбук.

Близько 15.00 Олег Кузьміних повернувся до Житомира. Вдома його зустрічали всим подвір’ям.

Як друзі та сусіди Олега Кузьміних зустрічали у Житомирі свого героя дивіться тут.

1

2

Нагадаємо, ввечері 22 травня президент Порошенко повідомив про звільнення з полону бойовиків «кіборга» Олега Кузьміних.

Джерело

Share
error: Content is protected !!