Кожному українцю вирахували «свою» ціну за газ! Скасування загального тарифу з 1 травня

До цього нововведення ціна на газ була однією для всіх. Скасування загального тарифу з 1 травня: кожному українцю вирахували «свою» ціну за газ.

З 1 травня в кожній області України буде діяти різна ціна на газ для населення. Таке рішення для АТ «Укртрансгаз» прийняла НКРЕКП, повідомляє прес-служба ГМ «Асоціації газового ринку України» («АГРУ»).

Як відомо, до цього нововведення ціна на газ була однією для споживачів у всіх регіонах країни.»Тому що для всіх областей діяв однаковий загальний тариф на доставку газу, що складається з тарифу на транспортування для «Укртрансгазу» і тарифу на розподіл для операторів ГРМ», — пояснили в «АГРУ».

Варто уточнити, що різна вартість газу для регіонів обумовлена рішенням НКРЕКП ввести для дочірньої компанії «Нафтогаз України» (АТ «Укртрансгаз») тариф на транспортування газу, виходячи з замовленої потужності.

«Він передбачає, що споживачі газу платитимуть за послуги з транспортування газу по газотранспортній системі фіксовану ставку в розмірі 157,19 грн. за тис куб. м (без ПДВ). Ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України», — розповіли в Асоціації.

Також у прес-службі заявили, що «Укртрансгаз» вже направив постачальникам газу для населення нові угоди на транспортування газу.

1

Вартість природного газу в травні-2019

2

Джерело

Share
error: Content is protected !!