Краще присядьте! Чорний день для України: Європа пробачила Росію та фактично зняла санкції

Фактично почалася процедура зняття санкцій.Чорний день для України: Європа пробачила Росію та зняла санкції.

Нещодавно народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив про те, що 10 квітня в Парламентській Асамблеї Ради Європи для України був чорний день. Про це політик написав на своїй сторінці в соціальної мережі Facebook.

За його словами, фактично почалася процедура зняття санкцій з російської делегації.

«Ні одна правка, яка це нівелювала б, не була проголосована. Гроші «Газпрому» і позиція Німеччини зіграли свою фатальну роль. Керівник делегації України в ПАРЄ Volodymyr Ariev вам просто збрехав. Якщо прийнята резолюція ПАРЄ — така гарна, як він пише — чому тоді всі українські делегати (включаючи його) голосували проти? Просто порохоботам хочеться подати чергову «перемогу» в той час, як вони всі пр*срали, вибачте», — обурився Лозовий.

Варто відзначити, що нардеп Олег Ляшко теж висловив невдоволення рішенням ПАРЄ і звернувся до кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Він опублікував відеозвернення у Facebook.

Раніше повідомлялося, що «чорний список» товарів, які заборонено ввозити з Росії значно поповнився. Україна подбала про те, щоб значно розширити список забороненого.

Під заборону потрапили товари хімічної промисловості, устаткування для залізничного транспорту, а також скляна тара. Обмеження набудуть чинності 20 квітня.

Джерело

Share
error: Content is protected !!