Краще присядьте! “Немає ніяких 73%”! Щойно, названі реальні результати голосування за Порошенка і Зеленського, цифри вражають

Далеко не так багато українців підтримали кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка, як каже статистика

У день другого туру виборів з’явилися результати екзит-полів. Згідно з соціологічними даними, Володимира Зеленського підтримали 73% виборців.

А чинного президента підтримали близько 24% громадян. Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін на своїй сторінці в Facebook призвів реальні показники, які помітно змінюють ситуацію.

“Немає ніяких 24% підтримки Порошенко. Немає ніяких 73% підтримки Зеленського”, – написав експерт, пославшись на дослідження психолога Олександри Азарової. Цифри, які раніше проігнорували ЗМІ, вражають уяву. Величезна частка українців просто відмовилася голосувати.

Як виявилося, раніше експерт нагадала в соціальній мережі про те, що далеко не всі українці вирушили голосувати у другому. За даними екзит-полу, 38% виборців 21 квітня не ходили на виборчі дільниці. Таким чином, реально за Володимира Зеленського проголосували 45,38% населення України. Навіть так гуморист впевнено перемагає, адже його конкурент Петро Порошенко набрав лише 15,68%.

Олександра Азарова зазначила, що неправильно ділити Україну на 75% і 25%, орієнтуючись на голосування. Адже по її розрахунками, з 100 чоловік в одній маршрутці їхатимуть: приблизно 15 прихильників Порошенко; приблизно 45 прихильників Зеленського; і ще близько 38 осіб, які не визначились з вибором.

“Вибачте мене за трохи грубий підрахунок – все одно це результати екзит-полу. І за Кривенька діаграму. Я її складала в Пейнті УПД мені тут в личку написали, що було ще 3 млн чоловік, які не мали можливості проголосувати. Це 10%, це істотно. Але головною суті це не міняє: ми не знаємо позицію майже половини громадян”, – підсумувала психолог в соціальній мережі.

Джерело

Share
error: Content is protected !!