Кравчук: «Зеленський – людина порядна, а Порошенко відразу почав його ображати, тому я з впевненістю заявляю, що….»

Відразу після першого туру президентських виборів Петро Порошенко почав ображати свого опонента Володимира Зеленського, але той відповідає вкрай неоднозначно. Як передає replyua.net з посиланням на видання «Погляд», така заява пролунала від колишнього президента України Леоніда Кравчука.

Він підкреслив, що між кандидатами почнуться дебати, і творчий та інтелігентний Зеленський може запропонувати Порошенко нормалізувати їхні відносини. «І якщо вони почнуть дебати, забувши образи, і попросять один у одного вибачення – тоді дебати стануть більш акуратними, і Зеленський їх виграє абсолютно точно.

Якщо ж їх переведуть в площину особистих образ – тоді це будуть не дебати, а базар », – заявив Кравчук. Нагадаємо, що Зеленський став переможцем першого туру, набравши понад 30 відсотків голосів, а ось Порошенко набрав менше 16 відсотків і буквально «сів в останній вагон». Другий тур відбудеться вже 21 квітня.

Багато політологів впевнені, що Порошенко спробує влаштувати масові фальсифікації в другому турі, а зараз буде шукати компромати на Зеленського, щоб «перетягнути» його електорат. Однак в будь-якому випадку Зеленський повинен перемогти на виборах. Експерти вважають, що більше 40 відсотків голосів Порошенко ніколи не отримає, навіть в разі фальсифікацій.

Джерело

Share
error: Content is protected !!