Львів’янин: «В історії з 95-им кварталом та хором ім. Верьовки є великий позитив. Очевидно, не все ще втрачено.»

Це так ви хочете об’єднувати українців і “зшивати” країну? Що ж, тоді ви все правильно робите. Єдине, це об’єднує людей проти вас.

Не спиняйтесь, більше гиді, далі запливайте за буйки! А потім у все горло кричіть: Мистецтво поза політикою! Артист на сцені несе добро!

Аплодую! Ви прекрасні! Робіть усе, щоб развіяти останні ілюзії в людей, що ви притомні. Давайте ще!

Це якийсь особливий тип збочення – безконечно гвалтувати свою країну. Знущатись над нею і всім, що її уособлює, над її історією і над культурою.

І при тому, як аргумент в будь-якій ситуації ліпити: А что мне эта ваша украина дала???

Блаженнійший Любомир Гузар мав рацію, коли говорив – “Україна не поділяється на схід і захід, вона поділяється на тих, хто її любить і на тих, хто не любить”.

Вкотре повторюсь – наша найбільша проблема в тім, що між українцями та ворогом є велика популяція малоросів, яким безконечно довго потрібно виводити з організму ковбасу по 2,20.

Проте, в історії з 95-им кварталом та хором ім. Верьовки є великий позитив: тішить, що це не пройшло непоміченим і хвиля обурення досягла масового характеру.

Очевидно, не все ще втрачено. Українці притомні та знають міру. І це безвідносно до особи колишньої голови НБУ.

Просто є певні межі і ця ситуація стала, таким собі, трігером, спусковим гачком, після якого вже неможливо відмитись та щось виправдати.

Володимир Шурубура

Джерело

Share
error: Content is protected !!