Люди безсилі від відчаю! Поліція мовчить! Попередьте водіїв. На регіональні траси краще не виїзджати

На дороги повертаються лихі 90-е. Бандити зупиняють на трасах автомобілі за допомогою шипів, а потім грабують, погрожуючи зброєю.

Кидають шипи під колеса

Як розповів нам заступник директора «Автолюкс-Україна» Віктор Бабенко, за останній місяць їх машини в такі халепи потрапляли тричі.

«Двічі в районі Умані під машину підкидали саморобні жучки-шипи. Пробили колеса, водій це побачив, під’їхав до заправки, щоб змінити колесо.

До нього підлетіли люди з автоматами і, погрожуючи, забрали все цінне.

Також був інцидент в Херсонській області – там машину притиснули до узбіччя, нібито водій подряпав чуже авто, а далі діяли за схожою схемою », – сказав Бабенко.

Ще один розбій стався неподалік від Канева – там три машини намагалися затиснути водія легковика в «коробочку», однак автомобіліст зміг піти від грабіжників.

У «Автолюксі» розповідають, що по інцидентах зверталися в поліцію, проте їхня заява навіть не зареєстрували.

До речі, в прес-службі управління поліції Умані випадки «шипованих» розбоїв підтвердили, але заявили, що не знають подробиць.

Усе повертається

Генерал-майор міліції у відставці Ігор Кириченко каже, що точно такі ж схеми були в 90-е. «Правда, тоді полювали за певними вантажами – коштовності, гроші, дефіцитний товар з-за кордону.

Часто такі угруповання кришували колишні правоохоронці, яких виганяли з роботи за корупцію.

Не виключено, що і зараз так, адже міліціонерів масово звільняють », – каже Кириченко.

їздити караванами

Президент всеукраїнської федерації професіоналів безпеки Сергій Шабовта радить їздити караванами.

«Навіть якщо ви їдете один на своєму автомобілі, постарайтеся на дорозі прилаштуватися до інших авто.

Так менше шансів, що на вас нападуть. А якщо ви один на дорозі і відчуваєте, що вас вже переслідують, то включіть всі сигнали – аварійку, світлові, – тоді хтось зверне увагу і викличе поліцію », – говорить Шабовта. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Share
error: Content is protected !!