Люта заява Гордона підняла на вуха всю мережу! Українці жaxнyлuся. Невже це правда….

У четвер, 18 квітня, кандидат у президенти України Володимир Зеленський презентував свою команду радників в ефірі ток-шоу «Право на владу» на 1+1. Серед експертів у студії був журналіст Дмитро Гордон. Він заявив, що сцену для дебатів на НСК «Олімпійський» можуть підірвати.

«Будь-якого з вас можуть убити або підірвати. Тим більше там буде 2 сцени. Треба відмовитися від дебатів. Я зустрічався з Фокіним, він каже «Чому дві сцени на стадіоні?». Дві — тому, що одну можна підірвати. Закликаю вас відмовитися від дебатів з Порошенком. Ці дебати країні не потрібні», — заявив Гордон.

Портал «Знай.ua» оперативно повідомив цю інформацію. Українці ж відреагували на новину про можливі провокації на дебатах, що повинні відбутися на «Олімпійському» 19 квітня неоднозначно. У соцмережі Facebook розгорілася справжня перепалка щодо того, чи підірвуть сцену із Зеленським.

«Зеля трус і провокатор Ганьба! Не прийде він на стадіон, бо Гордон за нього боїться», — прокоментувала новину Антоніна Суховій.

«Пане Гордон, Зеленський сам запропонував стадіон. Завал, зараз втюхають скажені гроші на цей захід, краще б в госпіталь для поранених бійців передали. А щоб ніхто нікого не підривав є студія Суспільного, чого було відмовлятися», — висловила свою думку Алла Якименко.

«Про що можна говорити з Порошенком?! Люди вже побачили і відчули ціну його слів. Може він минулого разу щось не доспівав, то зараз хоче завершить свій » концерт». Я теж проти дебатів тільки заради безпеки. Ми вже послухали і Порошенко і Зеленського що ще нового ми можемо почути?! Я за Зеленського!!!!!!!!!!» — йдеться в коментарі Валентини Кононко.

«Я також згідна з Гордоном, якщо б Володя не пішов, мій вибір не змінився б. Це шоу нікому не потрібне, а небезпека дуже велика і для нього і для людей», — зазначила Лариса Гацик.

«Маю надію, що добро переможе! Володимире, ми з Вами і хай Бог в цей час також буде з Вами», — выдреагувала Таня Багрій.

Джерело

Share
error: Content is protected !!