Маруся Звіробій: “Де ваші зуби, побратими? Після Майдану всіх сєпарів паралізував страх того, що будь яке слово проти України…”

Блискавкою облетіло український інтернет “Ложись Бандера” з уст правоохоронця по відношенню до затриманого.

І паанєєслассьь, “яка влада такі й реформи” і все накшталт того. Так от, доповідаю я вам, що є в цієї медальки інша вкрай важлива сторона.

В лавах правоохоронців вже купа воювавших хлопців, нормальних, начебто, на перший погляд, і є такі, що ЗНАЮТЬ хто це сказав. Знають і нічого йому не зроблять. Схавають і служитимуть з ним далі. Адже вже нема підрозділів, де б не було АТОвців, полюбому з ним хтось нормальний служе.

Де ваші зуби, побратими??? Після майдану всіх сєпарів паралізував страх того, що будь яке слово проти України і її захисників і тобі в диню прилетить молнієносно від тих, хто навколо тебе. А зараз ляпай шо хочеш. Зараз сєпари навіть в президенти балотуються.

Я маю надію тільки на чоловіків, що не дадуть подібним словам і вчинкам лишитись безкарними. Якщо таких чоловіків не буде то не буде й цієї держави.

Мене шокує вже не перший рік страх героїв, що пройшли пекло, перед гнидами в тилу. Не смійте змовчати!!! Ви просто права такого не маєте!!!

Заходим до Roman Sinicyn і здаєм того сєпара нормальним пацанам для навчальної бесіди на тему “Хто такий Степан Андрійович Бандера”. Може людина не в курсі.

Маруся Звіробій

Джерело

Share
error: Content is protected !!