Мережа на вухах! Пролунала офіційна заява Польщі, після перемоги Зеленського. «Ми повинні…»

У Польщі сподіваються, що Зеленський скористається запрошенням Анджея Дуди. Заступник міністра закордонних справ Польщі Шимон Шинківський вель Сенк висловив надію, що майбутній президент України Володимир Зеленський незабаром відвідає Польщу з офіційним візитом. Про це повідомляє «Польське радіо» у вівторок, 23 квітня.

Як сказав Шинківський вель Сенк, він – «помірний оптиміст» в тому, що стосується відносин між Україною та Польщею, і висловив надію, що Зеленський скористається запрошенням президента Анджея Дуди і приїде до Польщі.

«Вони складні, але вони важливі для Польщі і майбутнього Європи», — прокоментував дипломат українсько-польські відносини в ефірі TVP Info.

Він заявив, що з «надією приймає новий вибір українського народу», додавши, що перемога Зеленського на виборах – це заклик до проведення реформ і вирішення проблем з корупцією.

«Реформи почав президент Порошенко, сподіваюся, що їх продовжить новий президент», — сказав Шинковський вель Сенк. Представник МЗС також зазначив, що Польща буде очікувати курсу, який новий президент визначить у різних сферах.

«Це очікування повне надії, і я думаю, що ми повинні дати новому президенту шанс підготувати цей новий курс», — підсумував дипломат.

Джерело

Share
error: Content is protected !!