Микола Катеринчук : Петро Пopoшенко повинен думати про те, як повернути Україні вкpaдeні ним гроші

Катеринчук розповів про царські повноваження Порошенка: «до в’язниці, так до в’язниці» Петро Порошенко повинен думати про те, як повернути Україні вкрадені ним гроші

Про це в відео-інтерв’ю Politeka нагадав голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

За його словами, місія Воломира Зеленського після його вступу на посаду президента полягає у тому, як відправити за грати корупціонерів з минулої влади. Також Зеленський повинен відновити мир та справедливість і провести люстрацію.

«Я б хотів почути від Порошенка «на допит, так на допит», або «у тюрьму, так у тюрьму». Бо не про парламент і не про політичну перспективу йому треба думати, а думати, як йому гроші повернути, які він вкрав у народу України і української армії.

І це не можна пробачити: мародерство не пробачається», – говорить Катеринчук. Також політик зауважує, що протягом останніх п’яти років Верховна Рада була задавлена адміністрацією президента та самим Порошенком. Не було в парламенті стійкої більшості і яскравої опозиції.

«Андрій Парубій – ніякий спікер, він ніяк не боровся за те, щоб парламент був у парламентсько-президентській республіці головним органом.

Президент фактично побудував президентську вертикаль, набравши на себе стільки повноважень, скільки не брав жоден президент в цій країні.

І все це через слабкий парламент і слабкого спікера», – пояснює Катеринчук..

джерело

Share
error: Content is protected !!