http://vaultmarketcvv.dump-site-for-credit-cards.ru «Москва відмовиться вести з ним переговори»: в Росії заявили, що Зеленський стає копією Порошенко - Український час

«Москва відмовиться вести з ним переговори»: в Росії заявили, що Зеленський стає копією Порошенко

Ще в кінці минулого року в Парижі відбувся саміт нормандської четвірки, проте до цих пір президент України Володимир Зеленський так і не виконав досягнутих угод по Донбасу, і якщо він нічого не зробить найближчим часом, його чекає доля попередника Петра Порошенка.

За повідомленнями Replyua.net з посиланням на Україна.ру, така заява пролунала від скандального російського політолога Сергія Маркова. «Київський режим не виконує ті домовленості, які були досягнуті на останньому саміті в Парижі. Якщо Київ їх так і не буде виконувати, можливо, що Зеленський просто-напросто опиниться в положенні Порошенко », — заявив політолог.

Він нагадав, що Москва припинила вести переговори з Порошенком, коли стало зрозуміло, що він не збирається зупиняти війну на Донбасі. Те ж саме може статися і з Зеленським, якщо він продовжить затягувати виконання домовленостей.

За словами Маркова, свого часу російська влада відмовилася від діалогу з Порошенком, оскільки він нібито весь час обманював. На думку експерта, в Росії зрозуміли, що сенс в таких переговорах відсутня, тому було вирішено припинити абсолютно всі контакти з колишнім президентом України. У той же час він підкреслив, що президент РФ Володимир Путін не сумнівається в тому, що Зеленський дійсно хоче вивести свою країну з кризи, проте він не є повноцінним президентом.

Share