http://buy-fullz-uk.shopferumcvv.ru НАТО терміново збирає засідання через Росію - Український час

НАТО терміново збирає засідання через Росію

Представники Північноатлантичного Альянсу в п’ятницю, четвертого вересня, зберуться на засідання, щоб обговорити ситуацію щодо отруєння російського опозиціонера Навального Олексія, яке відбулося в Росії.

Після засідання генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг проводитиме брифінг. Як інформує Replyua.net, більш детально про це повідомляє журналістка телеканалу Deutsche Welle Террі Шульц. Брифінг же генерального секретаря НАТО запланований на 12 годину 30 хвилин.

Офіційний портал Північноатлантичного Альянсу також надає інформацію про заплановане на четверте вересня засідання, проте його тема не розкривається. Варто нагадати, що вчора уряд Німеччини заявило про отримання доказів отруєння російського опозиційного політика Навального Олексія хімічною речовиною «Новачок».

У свою чергу Ангела Меркель, канцлер Федеративної республіки Німеччина, заявила, що опозиціонера Росії Олексія Навального отруїли для того, щоб змусити його мовчати. Крім того, Меркель закликала владу Російської Федерації негайно надати пояснення на рахунок ситуації з Олексієм Навальним.

Share