Не прoйшлo і місяця: Зеленський як і обіцяв зрoбuв те, чoгo Пoрoшeнкo рoкaмu не зміг дoбuтuсь: ось вам і президент

Пропагандистська машина олігарха Порошенка волала в усі щілини, що це неможливо

Президент України Володимир Зеленський

Всього за місяць каденції, команда на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським добилася зниження ціни на газ відразу на 7%.

Про це повідомляють “Акценти“.

Пропагандистська машина олігарха Порошенка волала в усі щілини, що знизити ціну на газ неможливо. Зеленському знадобилося менше місяця, щоб розробити нову формулу.

НАК “Нафтогаз України” за дорученням президента України розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за покладання спеціальних обов’язків на червень – вона складе 5553 гривні 89 копійок за тисячу кубометрів.

“Таким чином, у червні ціна газу, за якою “Нафтогаз” продає його газбутам і постачає споживачам за ПСО, зменшиться на 7,3% або на 436,11 грн, порівняно з травнем”, – відзначили в прес-службі “Нафтогазу”.

Наголошується, що ціна на газ буде поступово зменшуватися, в кінцевому рахунку, вона повинна бути на 50% нижче, ніж при режимі Порошенко.

Також варто відзначити, що Сьогодні Володимир Зеленський провів зустріч з Ангелою Меркель під час якої з канцлером відбувались дивні речі, що яскраво видно на цьому відео:


Якщо підтримуєш Зеленського став ЛАЙК!

Джерело

Share
error: Content is protected !!