«Нічuм не можемо допомоrтu», – Меркель відмовила в підтримці на виборах Порошенку (вiдео)

Ангела Меркель відмовила Петру Порошенко в підтримку в другому турі виборів Президента України.

За словами Ангели Меркель, занадто пізно щось робити, оскільки більшість громадян України не сприймуть перемоги чинного Президента України, що поставить під сумнів легітимність виборів в цілому. Про це йдеться в журналістському середовищі Німеччини.

Як вважає експерт Володимир Цибулько на своїй сторінці в Facebook , канцлер не могла прямо заявити про свою підтримку Порошенка, оскільки її б засудило все світове співтовариство, а українська опозиція звинуватила б у втручанні у внутрішні справи.

Відзначається, що Меркель підтримала прагнення українців жити в демократичній країні і визнала легітимність виборів на яких в 1 турі переміг Володимир Зеленський.

Також Меркель запевнила Україну, що Німеччина завжди підтримувала і буде підтримувати Україну незалежно від того хто стане новим Президентом України.

Таким чином Меркель підтвердила, що Німеччина буде працювати із Зеленським.

Петро Порошенко поїхав до Німеччини за підтримкою, однак йому це не вдалося, як в 2014 році.

Відзначимо, що в 2014 році саме США і Німеччина схвалили кандидатуру Петра Порошенка на виборах Президента і тоді відкрито агітували за чинного главу держави.

Зараз відомо, що США також відмовили Порошенко після того як дізналися офіційні результати соціологічних опитувань, де Володимир Зеленський в 2,5 рази випереджає Петра Порошенка.

Про це передає Інтерфакс-Україна .

«Ми вітаємо український народ з успішним проведенням першого туру виборів президента. Бажаємо вам успіхів у проведенні другого туру президентських виборів, а також парламентських восени.

США не висловлюють підтримку жодному з кандидатів на виборах, втім, виступають за дотримання принципів. Ми будемо працювати з тим Президентом, якого вибере народ України », – сказав Волкер в своєму відео-зверненні на Київському безпековому форумі в четвер.

Таким чином Волкер натякнув, що США не будуть підтримувати Порошенка як це було в 2014 році.

В цей же час Зеленський зустрівся з Президентом Франції.

Майбутній Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона.

Відзначається, що Макрон і французькі партнери були в приємному шоці від програми Володимира Зеленського та його прагнень до успіху своєї країни.

Відповідне відео оприлюднили в групі «Команда Зеленського»

«Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона. Лідер Французької Республіки прийняв кандидата в президенти України у своїй резиденції – Єлисейському палаці в Парижі », – сказано в повідомленні.

Авторитетне французьке видання Le Monde пише, що Зеленський поспілкувався з Президентом Франції в дуже теплій обстановці і що Президент Франції залишився приємно здивований після зустрічі з майбутнім Президентом України.

«Майбутній лідер України склав про себе дуже приємне враження. Французькі партнери залишилися задоволені після зустрічі з Володимиром Зеленським »- пише Le Monde

Також наголошується, що Володимир Зеленський гідно представив країну і поспілкувався з партнерами про кредити МВФ, про інвестиційний клімат в Україні.

Зеленський запевнив, що всього за рік він і його команда зможуть кардинально змінити інвестиційний клімат в Україні, що дуже добре позначиться на французький бізнес, який готовий інвестувати в Україну.

Як повідомлялося вчора, рейтинг Володимира Зеленського в 2,5 рази перевищує рейтинг Петра Порошенка.

При будь-яких обставинах Зеленський перемагає в другому турі.

Опитування з 5 по 9 квітня.

«Отже, другий тур.

Зе – 49.3

Порошенко – 20.6

Більше, ніж в два рази. Порошенко програє навіть якщо Путін введе війська.

Відмова від відповіді – 9.7, хто не визначився – 20.4 ».

Поділися з друзями в соціальних мережах, якщо підтримуєш!

Джерело

Share
error: Content is protected !!