Новообраний Президент України із сім’єю покинув територію України (ВІДЕО)

Новообраний Президент України вилетів із сім’єю до Туреччини. Про це сам Зеленський написав на своїй сторінці у “Фейсбук” вранці 26 квітня.

“Домовлялись бути відкритими. Так ось. Вилітаємо до Туреччини. Відвожу дітей на щорічний фестиваль “Весело”. А сам за 2 дні назад. За 4 місяці…перші вихідні. Всім бажаю тепла, здоров`я і нормального відпочинку!” – написав Зеленський.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський звинуватив Центрвиборчком у затягуванні оголошення результатів виборів президента.

«Зараз відбуваються дуже кумедні речі – перемога є, а повноважень немає, хтось від мене булаву ховає. Що відбувається, я пояснюю: ЦВК затягує офіційне оголошення результатів», — заявив він у своєму відеозверненні у Facebook.

За словами Зеленського, це робиться для того, щоб Верховна Рада могла призначити дату інаугурації після 27 травня і позбавити його можливості розпустити парламент.

«Хоча мені здається, що це несправедливо. Президент, у якого довіра 73%, має, принаймні, право думати про це і має право мати цю можливість», — наголошує він.

«Система боїться! Це значить одне – ми всіх переможемо, усе буде добре, навіть не на 73, а на всі 100%. Всіх зі святом Великоднем!» – додав переможець виборів.

Джерело

Share
error: Content is protected !!