Нy щo yкpaїнцi, вiтaємo. В нас є нoвuй прем’єр: І цe нe тoй, пpo кoгo всі говорили

Президент Володимир Зеленський запропонує парламенту призначити на пост прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні анонімні джерела.

Ще, за словами співрозмовників видання, в середу Зеленський і керівництво Офісу президента буде проводити співбесіди та консультації щодо кандидатур інших членів уряду.


«Це не якась недовіра до Гончарука, а розуміння, що так чи інакше діяльність будь-якого міністра буде впливати на репутацію президента і він понесе відповідальність.

Так сприймає суспільство », – пояснює причину співбесід міністрів один з джерел. Що відомо про головне фаворита на посаду глави уряду:


Олексій Гончарук – магістр права (навчався в Міжрегіональній академії управління персоналом). Працював молодшим юристом ТОВ «Городнянський завод продтоварів».

● З 2005-го по 2008-й працював юристом в інвестиційній компанії PRIOR-Invest, з другої половини 2006 року очолював юридичний відділ цієї компанії.

З 2008 року – арбітражний керуючий, засновник і керуючий партнер юридичній фірми Constructive Lawyers, що спеціалізується на наданні юридичних послуг в сфері інвестування і фінансування будівництва нерухомості.

● З 2009 року – голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам». Заступник генерального директора ТОВ «Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія».

● На виборах до Верховної Ради в 2014-му балотувався від «Сили людей». Радник першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва. Голова третейського суду при «Союзі інвесторів України».

З 2015-го по 2019-й – голова незалежної експертно-аналітичного центру Офіс ефективного регулювання (BRDO). ● З 2019 го – заступник голови Офісу президента з економічних питань.Джерело

Share
error: Content is protected !!