Офіс президента не домовився з ветеранами щодо Дня незалежності

У цьому році святкування Дня Незалежності України пройде у «новому форматі» і без військового параду, в Офісі президента Володимира Зеленського вже є план заходів. Про це повідомляє ВВС.

Однак ветеранські та волонтерські організації не збираються відмовлятися від планів проведення власного маршу і кажуть, що команда глави держави свої плани з ними не погоджувала.

Відомо, що офіційна частина святкування розпочнеться 24 серпня о 9:30 загальнонаціональною хвилиною мовчання біля пам’ятного Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні.

“На знак того, що Україна і українці пам’ятають своїх героїв, прозвучать сто ударів дзвона, які підхоплять інші міста держави. Вони будуть символізувати сто ударів серця кожного з Героїв, полеглих Небесної Сотні”, – йдеться на сайті президента.

В акції будуть брати участь Зеленський з сім’єю і сім’ї революціонерів і бійців АТО і ООС, а також ветерани російсько-української війни. На місці смертельного протистояння будуть покладені квіти, його обвяжут синьо-жовтими стрічками.

“Під звук дзвонів на Площі Незалежності буде піднято національний прапор. Військовий хор виконає Гімн України а капела”, – додає прес-служба.

Крім того, на головній площі країни пройде “музично-хореографічний флешмоб”: оркестри і відомі музиканти виконають “знакові українські пісні в сучасному аранжуванні.

Близько 9:50 пройде нагородження “українців, які досягли успіхів у різних сферах”.

“Завершаться урочистості святковою ходою. Після цього в 11:00 розпочнеться Марш захисників України за участю ветеранів”, – інформує ОП.

Раніше повідомлялося, що в ході гідності» за участю військових, медиків, вчителів, спортсменів, дипломатів і волонтерів візьме участь Зеленський.

Однак свій план ВП не погодила з організаторами неофіційного «Маршу захисників України». Він теж запланований на ранок 24 серпня, і теж в центрі Києва. Це при тому, що вони зустрічалися з заступником голови ВП Кирилом Тимошенко і домовлялися розвести в часі заходу.

“Ніхто нічого не погоджував!”, – написав у Facebook Павло Білоус, один з організаторів.

Інший член оргкомітету Андрій Медведько повідомив, що жодних офіційних обговорень з оргкомітетом “Маршу захисників” не було.

«Нам просто “призначили” час не спитавши», – зазначив він.

Докладно про свої плани активісти розкажуть завтра на прес-конференції.

Нагадаємо, представники ветеранських організацій провели зустріч із заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенко, на якій обговорили проведення урочистих заходів на День Незалежності.Джерело

Share
error: Content is protected !!