«Пашuнськuй norрoжyвaв вбuтu Тuмчyкa, а n’янuй Береза ​​нaпaдaв на нього», – cплuвлu мoтoрoшнi пдробиці cmeртi Дмитра

Наш обізнане джерело заявляє, що Тимчук покінчив життя самогубством після жорстоких загроз з боку Пашинського і псевдокомбата Берези.

За словами нашого інформатора, Дмитро Тимчук був одним з небагатьох, який за 5 років своєї каденції чесно і сумлінно служив народу України.

Ми передаємо пряму мову нашого інформатора, який обіцяє дати свідчення в суді, якщо цього вимагатимуть правоохоронні органи:

«Тимчука довели до самогубства. Його група патріотично налаштованих хлопців «Інформаційне опір» дуже ретельно документували злочину депутатів Народного Фронту. Він збирав по крихтах і у нього були дані того, що Пашинський обкрадав армію, що Береза ​​під час війни тягав техніку з Донбасу до себе на ферму.

До речі комбат Береза ​​вивіз із Донбасу десятки комбайнів і тракторів, які зараз працюють на його плантаціях. У Тимчука були дуже погані відносини з Березою та Пашинським і мені відомо, що Тимчук обіцяв публічно виступити з серією викривальних заяв відразу ж після виборів в ВРУ.

Я запевняю Вас, що за самогубством Тимчука варто Пашинський і Береза. Пашинський неодноразово погрожував йому, а Береза ​​нападав на нього будучи в п’яному угарі. Це їх почерк, вони довели до самогубства дуже багатьох людей »,

Відзначимо, що 9 червня і сам Тимчук підтверджував, що він не бере участі в політичних іграх і що він готовий виступити з заявами.

Дмитро Тимчук натякав, що він напише правду, однак він не встиг.

Ніхто не вірить у версію про те, що Тимчук випадково вистрілив собі в голову …

Після кожної зміни влади в Україні завжди починається хвиля «самогубств» відомих політиків. Люди, що перебували при владі і втратили її, починають, здавалося б ні з того, ні з сього вистрибувати з вікон, як наприклад, бідолаха Чечетов, або вбивають себе з мисливської рушниці, як Семенюк-Самсоненко або двічі – для надійності! – стріляє собі в скроню, як Кравченко і т. Д.

Про це пише сьогодні в Фейсбуці політичний і економічний експерт Андрій Головачов, реагуючи на новину про смерть Дмитра Тимчука.

Нова хвиля самогубств у нас ще попереду.

У поліції кажуть, що швидше за все Дмитра Тимчука довели до самогубства.

Офіційна версія: «Тимчук випадково вбив себе пострілом в голову».

У такий абсурд ніхто не вірить.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна повинна знати правду!

Джерело

Share
error: Content is protected !!