Перша промова президента Зеленського змусила плакати кожного українця

Шостий президент України Володимир Зеленський звернувся до українців під час церемонії інавгурації. «Кожен з нас загинув на Донбасі, втрачаємо, кожен з нас переселенець. кожен з нас заробітчанин.

Ті, хто у боротьбі із бідні втрачати власну гідність. Але разом ми це подолаємо, бо кожен з нас українець. Ми маємо бути єдині, адже тільки тоді ми сильні. Я звертаюся до всіх українців світу нас 65 мільйонів, ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати сильну і незалежну Україну, я дам громадянство.

Ми чекаємо на вас, привезіть нам свій досвід та знання. Це допоможе нам почати нову епоху. Може, це і є наша національна ідея — об’єднавшись, зробити усе всупереч усьому. Наше найперше завдання — припинення вогню на Донбасі», — анонсував шостий президент.

«Для того, щоб наші герої не гинули, я готовий на все. Я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир. Не ми почали цю війну, але нам її закінчувати», підкреслив Володимир Зеленський.

Пергим кроком стане повернення усіх українців з полону. Другий — повернення українських територій. «За ці роки влада не зробила нічого, щоб заробітчани відчули себе українцями»

«Українець — це не в паспорті, це — в серці». «Я точно знаю від українських бійців, не буває сильної армії там, де влада не поважає людей, які віддають життя за країну. Я зроблю все, аби ви відчували повагу. Гідна Не розповідати про стандарти НАТО, а творити ці стандарти», — підкреслив Володимир Зеленський.

Новообраний президент звернувся до Верховної Ради.»Уряд не вирішує наших проблем, сьогодні він є нашою проблемою. Ви можете взяти аркуш, ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про майбутні покоління, а не наступні вибори», —

«У ваших кабінетах не повинно бути моїх портретів, бо президент — це не ідол. Повісьте краще фото своїх дітей», — відзначив новообраний президент. Він звернувся із пропозицією про зняття депутатської недоторканності та імпічмент президента.

«Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання. Прошу парламент звільнити з посад голову СБУ, Генпрокурора і міністра оборони», — резюмував президент.

Джерело

Share
error: Content is protected !!