Перший міжнароднuй ckaндaл: Французькі ЗМІ далu Зеленськомy 30 днів – в чому причина

Набирає обертів скандал, пов’язаний з наклепом команди Зеленського на адресу франнцузского сайту correspondant.news.

Нагадаємо, 15 травня це ЗМІ розмістило матеріал Новий президент України почав користуватися порадами найближчого друга Путіна . Цей матеріал був передрукований низкою ЗМІ в Україні.

Команда новообраного президента України Зеленського опублікувала спростування. Команда Зеленського стверджує : «Французький першоджерело оперує суб’єктивними оціночними судженнями автора статті, не мають підтвердження в реальності».

Редакція французького ЗМІ стверджує, що їх матеріал містить наступні твердження:

1. Український парламент затягував призначення інавгурації і прийняв рішення про проведення її не в той день, якого вимагав Зеленський, а пізніше.
2. Український парламент побоюється дострокового розпуску.
3. Медведчук 22 квітня розповів про можливий сценарій звернення Зеленського до громадян, яким Зеленський і скористався 14 травня.

Французькі журналісти підкреслюють, що всі ці факти загальновідомі, їх легко перевірити і жоден з них не є «оціночним судженням автора, які не мають підтвердження в реальності»

«Ми боремося за різнобічну інформування наших читачів, за те, щоб у них була можливість отримувати достовірні новини, і заяви команди нового українського президента завдають шкоди нашій діловій репутації», – пише французьке ЗМІ, прозоро натякаючи на можливість судового розгляду.

«Нам здаються дивними спроби заперечувати очевидне – реалізацію Зеленським пропозицій українського політика Віктора Медведчука, який користується заслуженим інтересом і повагою з боку найбільших європейських і світових ЗМІ за його участь у врегулюванні конфлікту на Сході України і звільнення полонених», – розкриває видання можливі причини істеричної реакції команди Зеленського на це повідомлення.

«Оскільки« команди Зеленског о »з точки зору закону не існує, ми вважаємо, що за все, зроблене від її імені, несе відповідальність особисто Володимир Зеленський, і вимагаємо від нього принести нашому сайту вибачення за наклеп або довести, що ці звинувачення мають під собою підстави. Даємо вам 30 днів. Думайте »- пише на закінчення французька редакція.

Джерело

Share
error: Content is protected !!