«Підлі щури будуть покарані!» Сергій Кривоніс зробив першу гучну заяву у якості першого заступника секретаря РНБО

Новопризначений заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривоніс заявляє про намір жорстко припиняти випадки корупції та розкрадання в оборонній промисловості та армії України.

Як інформує Інтерфакс-Україна, про це він повідомив на церемонії призначення на посаду заступника секретаря РНБО.

“Що стосується роботи з реформування оборонної промисловості… Я докладу максимум зусиль, щоб зробити неможливими прояви корупції, мародерства в армії. І ті підлі щури, які намагалися або намагаються розкрасти армію, розікрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані”, – сказав Кривоніс.

Він подякував президенту України Петру Порошенку “за те, що… мене почули, і Ви дозволили, дали мені можливість продовжити шлях воїна”.”Я впевнений, що та програма, яка напрацьована і яку ми назвали “П’ять кроків до перемоги”, в максимально короткі терміни дасть змогу зробити нашу Україну ще сильнішою, ще більш згуртованою і практично унеможливить старання РФ здійснювати пряму агресію на території України”, – резюмував С.Кривоніс.

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко у вівторок призначив Кривоноса, який обіймав до цього посаду заступника командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України, заступником секретаря РНБО.

Кривоніс висувався кандидатом у президенти України в 2019 році, але 6 березня зняв свою кандидатуру, підтримавши кандидатуру Петра Порошенка.

Джерело

Share
error: Content is protected !!