«Пішов у хороший відрив» — Свіжий рейтинг кандидатів на пост президента

Зеленський впевнено лідирує

З 1 по 5 березня компанія «Active Group» провела соціологічне дослідження, опитавши 2500 громадян по всій Україні, за винятком окупованих територій. На сайті організації з’явився свіжий рейтинг кандидатів на пост президента.

Згідно з новими даними, Володимир Зеленський впевнено лідирує в передвиборній гонці з величезним відривом від конкурентів. Якби вибори пройшли на наступному тижні, за нього погодилися проголосувати третина опитаних – 32,9%. Це майже в два рази вище показників чинного президента Петра Порошенка , якого підтримали 17,5 респондентів. Ненабагато відстала Юлія Тимошенко з 15,1%, передає politeka.net .

Набагато менше підтримки у інших кандидатів. Згідно з рейтингом «Active Group», Анатолій Гриценко отримав 12%. П’ятірку лідерів замкнув опозиціонер Юрій Бойко, за якого готові проголосувати 6,5% українців. Відзначається, що опитування почалося до зняття з виборів Андрія Садового та Дмитра Гнапа. Коли ж кандидати оголосили про своє рішення, на рейтинги вплинув заклик голосувати за Анатолія Гриценка. Радикал Олег ляшки отримав 5,4%, а от решта претенденти не набрали навіть 3%.

Якби вибори провели завтра, то ситуація склалася схожа. У цьому опитуванні 26,5% підтримали Володимира Зеленського, який і тут став лідером. Порошенко отримав 14,1% попередніх голосів, а Тимошенко залишилася на третьому місці з 12,1%. Їй на п’яти наступає Анатолій Гриценко, за якого готові проголосувати 9,7% опитаних.

У другому турі соціологи запропонували оцінити боротьбу чотирьох кандидатів: Зеленського, Порошенко, Тимошенко, Гриценко і Бойко. З’ясувалося, що Володимир Зеленський виграє у всіх парах. Порошенко обходить з результатом 44,1% проти 23%, Тимошенко – з результатом 44,1 проти 19,6%, Гриценко з результатом 39,5% проти 26,3% і Бойка з результатом 45% проти 10,3%.

А ось президент Петро Порошенко в другому турі програє всім крім Юрія Бойка. У той же час Тимошенко виграє у Порошенка з результатом 29,3% проти 24,8%. А Бойко обігнала майже в два рази 29% проти 16,2%. У Гриценка є великі шанси перемогти Порошенко: 22,2% проти 33,4%. Згідно з опитуванням, він програє у другому турі лише Зеленському.

Джерело

Share
error: Content is protected !!