Після опрuлюднення “Цього”, тільки безумець пporолоcyє за Порошенка (Відео)

Петро Порошенко і російський бізнес наближений до Володимира Путіна зрослися так, що навіть Януковичу таке не снилося.

Російський олігархат по установкам Путіна всіляко допомагає нинішньому Гаранту виграти вибори в Україні, оскільки саме Петро Порошенко це гарантія їх особистого збагачення.

Президент Порошенко моделює рамку другого туру – або він, або реванш Путіна.

Правда, якщо розібратися, то саме Петро Порошенко під час керівництва України створював тепличні умови для російського бізнесу.

Таку думку висловив минулої ночі в Фейсбуці народний депутат Сергій Лещенко.

1. Він допомагав члену сім’ї Володимира Путіна Віктору Медведчуку обзаводитися активами на паливному ринку і телеканалами.

У підсумку, Медведчук підсадив Україну на голку залежності від дизеля Роснефти на 40 відсотків, від автогазу Роснефти – на 30 відсотків.

2. Саме Порошенко забув накласти санкції на тренера Путіна по дзюдо Аркадія Ротенберга, а з другої спроби – на його завод з виробництва аміачної селітри.

3. Ну і, врешті-решт, в останні дні своєї каденції Порошенко зробив ще один вчинок – він допоміг заробити за рахунок українців Алішеру Усманову, одному з найближчий соратників Путіна.

Порошенко недавно пафосно оголосив про накладення нових санкцій на росіян, але скромно промовчав про те, що санкції тихо зняли з деяких суб’єктів.

І серед них – Молдавський металургійний завод, який знаходиться в ніким невизнаному Придністров’ї в місті Рибниця.

Знявши санкції з заводу, Порошенко відрив потік українського металобрухту на окуповану територію, залишивши без сировини українські заводи, які хоч і належать олігархам, але все одно платять податки в наш бюджет і працевлаштовують наших робітників

Скільки за це рішення занесли на Банкову, можемо тільки здогадуватися, але вистачить на не одну тисячу білбордів про «залишуся прощавай».

Тільки дурень і безумний не бачить того, що кум Путіна Віктор Медведчук повернувся у велику політику і великий бізнес саме при Порошенко. Регулярно по кілька разів на місяць Медведчук відвідує замок Петра Порошенко під Києвом і проводить там теплі дружні ночі до самого ранку.

Тільки безумець і дурень не бачив, що липецька кондитерська фабрика «Рошен» працювала в Росії аж до 2018 року, а її закриття було тільки після того як в тому ж Липецьку за 20 кілометрів відкрили нову лінію виробництва «Рошен».

Тільки дурень і безумний не бачив, як сім’я Свинарчук закуповувала через ФСБ і Кузню на Рибальському П. Порошенко прострочені російські деталі до української військової техніки і продавала їх армії в 10 разів дорожче, ніж купували у ФСБ. Гроші ділили 50:50 з російськими спецслужбами.

Тільки істинний придурок не бачить, що проросійський олігарх Ахметов в 10 разів наростив свої доходи лише за 2018 рік і активно збагачується на різних схемах з Петром Порошенко. А дружина Петра Порошенка і зовсім стала ведучою на телеканалі Ахметова.

Тільки істинний придурок не бачить, що доходи Петра Порошенка всього за рік виросли в 125 разів у порівнянні з 2014 роком, хоча за Законом Президенту категорично не можна займатися бізнесом.

Тільки істинний дегенерат не бачить, що російський бізнес, наближений з Путіну, без проблем працює в Україні, а торговий оборот між Росією і Україною зріс в 7 разів у порівнянні з 2013 роком.

Тільки істинний придурок не пам’ятає, як Петро Порошенко під час Иловайской бійні створював офшорні компанії для виведення «Рошен» з України, щоб не платити тут податки.

Тільки дурень не бачить, що пропутінський кандидат Бойко агітує за Петра Порошенка і цілодобово крутиться на каналі Порошенко «Прямий».

Тільки ідіот не бачить, що у Петра Порошенка досі працюють близько 25 підприємств в Росії.

Цей список можна перераховувати до безкінечності. Як можна після стільки горя, сліз, злиднів, бід і негораздо знову віддати країну в лапи російського олігархату на чолі з Порошенком?

Як можна настільки не поважати Україну, щоб голосувати за її вбивць?

Обов’язково поділіться цією новиною зі своїми друзями!

Джерело

Share
error: Content is protected !!