Після цих слів, на Банковій почалась naніka! Щ0йно o 21:00. «Тимошенко niдірвала мережу своєю заявою. Ось, що вона запропонувала Зеленському…»

«Таке враження, що скоро і Порошенко скаже, що готовий івпрацювати».Тимошенко зробила сміливу пропозицію Зеленському: «Це неприпустимо!».Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з пропозицією новообраному президенту Володимиру Зеленському створити Національну комісію з розслідування кримінальних злочинів колишньої влади.Про це стало ясно з повідомлення прес-служби «Батьківщини»

«Люди чекають як і змін в країні, так і відповідальності Порошенко і його оточення і всіх, хто руйнував країну всі 5 років. Я раджу новообраному президенту створити Національну комісію з розслідування кримінальних злочинів старої влади і зробити її «наддержавним» органом», — каже Тимошенко.

Політик підкреслює, що команда «Батьківщини» готова до конструктивної співпраці в рамках створення такої комісії.

Крім того, Тимошенко розповіла, що влада в останні дні роботи масово обдаровує «любих друзів» нагородами, посадами, грошима.

«Генеральний прокурор заявив, що він готовий співпрацювати з новою владою. Нинішній і старий прем’єр-міністри заявили, що вони готові співпрацювати з новою владою. Таке враження, що скоро і Порошенко скаже, що готовий співпрацювати, тільки ще трохи треба йому попрацювати на цій посаді», — зазначає Тимошенко.

У фракції обурюються, що парламент не готує ніяких важливих законів для країни:
«Знову вся повістка дня начинена лобістськими законами, які намагаються протягнути в останні тижні перед зміною влади. Це неприпустимо!» — стверджує політик.

Варто нагадати, що Новообраний президент України Володимир Зеленський може об’єднатися з Юлією Тимошенко.

Команда Зеленського буде шукати союзників, а саме політична сила Тимошенко найкраще підходить на цю роль.

Бізнес-партнер, друг і політичний однодумець Зеленський, Сергій Шефір в інтерв’ю заявив, що команда Зеленського бачить соратника Тимошенко, тому що в її політсилі відповідають, що вони налаштовані «конструктивно» щодо Зеленського. Він виділив саме Юлію Тимошенко як можливого партнера Зеленського в новому скликанні Верховної Ради України.

Джерело

Share
error: Content is protected !!