Після цієї безпрецедентної події Зеленський еkстрено збільшив охорону: Що відбувається

Як відомо, на останніх президентських виборах в Україні переміг “новачок” в політиці з колосальним відривом – Володимир Зеленський.

Багато українців віддали свій голос саме йому, так як вважають колишнього коміка – людиною “з народу”. По суті, так і є – президент народився в самій звичайній родині в маленькому місті Кривий Ріг.

Про це пише видання ” Акценти “.

Однак очікування про “президента на велосипеді” виборців Зеленського, на жаль не стали реальністю.

З найперших днів, коли Володимир Зеленський пересувався по країні точно так же, як і всі його попередники – на кортежі. Коли Зеленський залишав машину, його супроводжувала численна охорона.


Особливо здивовану реакцію в українців викликала поява президент на торжество в честь Дня Незалежності України в супроводі 8-9 охоронців.

Так само дивно на це реагують політологи і фахівці, адже все прекрасно розуміють, що Зеленський користується повагою і популярністю серед населення України. Однак він відгородився від українців численною охороною і збільшенням кількості машин свого кортежу.

Варто відзначити, що машин в кортежі у Зеленського більше, ніж у всіх попередніх українців, включаючи Віктора Януковича.Джерело

Share
error: Content is protected !!