Порошенко пропав відразу після інавгурації: що сталося

На сайті президента України стала недоступна сторінка з біографією п’ятого президента України Петра Порошенка. “Сторінку не знайдено”, – йдеться на сайті у відповідь на відповідний запит.

Однак відразу після інавгурації на сайті з’явилася інформація про посаду нового президента Україна Володимира Зеленського.

Також оновлення відбулося і на сторінці Адміністрації президента в Facebook, де тепер опубліковані фото з інавгурації Володимира Зеленского.

Нагадаємо, сьогодні пройшла урочиста інавгурація переможця на виборах президента Володимира Зеленського, під час якої він зробив кілька гучних заяв. Зокрема, розпустив Верховну Раду.

1

2

3

Найпершим завданням Зеленський на інаугураіціі назвав припинення вогню на Донбасі. «Я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги. Я готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир », – заявив він.

Президент закликав чиновників не ставити в кабінетах його портретів, а натомість тримати там портрети своїх дітей і перед кожним рішенням, дивитися їм в очі.

« Президент – не ікона. Я прошу всіх: щоб в ваших кабінетах не було моїх портретів, повісьте краще фотографії своїх дітей і перед кожним прийняттям рішення дивіться в очі саме їм », – сказав Зеленскій.

Джерело

Share
error: Content is protected !!