Порошенко ckacyвав інавгурацію Зеленського. Готyєтьcя захоnлення владu

Порошенко офіційно обнулив інавгурацію Володимира Зеленського і готує силове захоплення влади, в плоть до перенесення столиці України під Львів.

Его кишенькові судді Конституційного Суду України відправили у відставку Главку Конституційного Суду України, що унеможливлює інавгурацію Зеленского. Пише elise.com.ua

Как відомо, церемонію інавгурації Президента України проводить глава КСУ. Інавгурацію просто неможливо провести без голови КСУ.

Глава КС Станіслав Шевчук назвав своє відсторонення антиконституційним переворотом влаштованих ПОРОШЕНКО:

Глава Конституційного суду України (КС) Станіслав Шевчук, якого голосами 12 суддів позбавили статусу судді, назвав своє відсторонення антиконституційним переворотом. Про це сам Шевчук написав у себе на сторінці в Facebook.

Глава Конституційного Суду офіційно відправлений у відставку.Порошенко терміновому порядку призначив нову Главу КСУ Наталію Шапталь. Ця суддя повністю підконтрольна Петру Порошенко.
Крім цього Порошенко наказав своїм депутатам ВРУ ні в якому разі не призначати дату інавгурацію Володимира Зеленського.

Президент України Володимир Зеленський прямо назвав Парубія мерзотником і брехуном. Дата інавгурації так і не прийнята депутатами:

Також Порошенко забив Верховний Суд України суддями корпорації Рошен, щоб вони одноголосно підтримали його план по самому справжньому Державному перевороту.В останні дні Порошенко терміново знімає главу Нацгвардії і призначає на цю посаду відморозка, який без докорів сумління дасть наказ стріляти по людях.

Експерти в один голос говорять, що Порошенко пішов по шляху Чаушеску і якщо він не зупиниться, життя його закінчиться також сумно як і у Чаушеску.

У нас є дані, що в разі громадянських заворушень проти Порошенка, він готовий перенести столицю України до Львова.За нашими даними, в Адміністрації Президента обговорюють вкрай загрозливий план по перенесенню столиці України в разі якщо громадяни України будуть не згодні підтримати Державний переворот або в разі громадянських заворушень проти Порошенка.

Порошенко не збирається віддавати владу і зараз ми бачимо, що він готовий йти війною проти власного народу, який його ненавидить. Про це власне свідчать результати виборів.

Джерело

Share
error: Content is protected !!