“Порошенко вже не президент і тепер я мушу сказати…”: Об’явився “Легітимний” і відразу здійняв peзонaнc в мережі

Віктор Янукович привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента-2019. Звернення колишнього лідера пресі направив його прес-секретар Юрій Кірасир. У своєму листі Янукович звинувачує Петра Порошенка за страждання українського народу, вибір якого 21 квітня називає “мудрим”. Публікуємо заяву Януковича повністю повідомляє КП

– Шановний Володимире Олександровичу!

Я щиро вітаю Вас з обранням на пост Президента України. Українці довірили Вам цей пост в найважчий для нашої країни момент історії.

Миролюбний український народ розколотий і радикалізувати як ніколи раніше. Братовбивча війна на моєму рідному Донбасі щодня забирає життя українців і знищує колись процвітаючий край.

Вина за ці жахливі страждання лежить на Петра Порошенка і його соратників, які всі ці роки проводили політику ненависті і насильства.

Виборці вже винесли їм однозначну вирок голосуванням. А історія напевно винесе свій, більш жорсткий.

Зараз перед Вами стоять нелегкі завдання. Головні – принести нашій країні мир, об’єднати і примирити український народ. Відновити законність і справедливість. Поліпшити добробут українців.

Замінити страх і зневіру в душах людей на надію і віру в краще, нести людям те, що об’єднує, а не розділяє.

Я хочу низько вклонитися мудрому українському народу, який не дав себе обдурити, не піддався на провокації і брехня, а зробив усвідомлений вибір. Українці довірилися Вам і сподіваються на те, що Ви повернете нашому народові мир і процвітання. Чи не підведіть їх.

Я бажаю Вам міцного здоров’я, благословення від Господа і успіхів на Вашому високому і відповідальному посту Президента України, – сказано в листі 4-го президента.

Джерело

Share
error: Content is protected !!