Пост Тягнибока рве мережу: «Це я нагадую тим, що збираються «са слєзамі на глазах» біснуватися в честь «9 мая»»

«Для чого обмундировувати і озброювати цих х@хлів? Чим більше їх в Дніпрі потопимо, тим менше після війни в Сибір доведеться вивозити».

Слова совєцького полководця Жукова, сказані в часи форсування Дніпра восени 1943-го. Це я нагадую тим, що збираються «са слєзамі на глазах» біснуватися в честь «9 мая».

От вона яка, «перемога»… Фактично геноцид українців. То ким треба бути, щоб святкувати це вбивство сьогодні в незалежній Україні?

«Свобода» доклала чимало зусиль, щоб Україна врешті відмовилась від «побєдобєсія». Ми всіма можливими методами боролися проти кривавих комуністичних ганчірок і колорадських стрічок. Ще тоді, коли нинішні телевізійні «патріоти» парадували в них центром Києва.

Ми роками готували законодавчі ініціативи для відновлення історичної правди, врешті змусили владу заборонити комуністичну ідеологію й разом з усім цивілізованим світом вшановувати пам’ять загиблих в ІІ-й Світовій війні 8 травня.

На цьому мала би стояти крапка, якби ж лише олігархічна влада не діяла напівкроками. Навіть сьогодні, п’ять років по тому, як Московія почала чергове знищення українців, в Україні продовжує розростатися «рускій мір».

При чому в усіх площинах: від телеканалів, де за кремлівськими методичками паплюжать українських героїв й возвеличують совєцьких катів, до «громадських об’єднань» і владних кабінетів. Останнє, зрозуміло, є визначальним. Адже риба, як кажуть, гниє з голови.

Україна може та зможе знищити московські міфи, поховавши разом із ними й саму Московію. Це лише питання часу й обрання в Україні справді української влади.

Олег Тягнибок. Джерело

Share
error: Content is protected !!