Потужний пост Беленюка про Зеленського і вибори! Президент обрав мене бо…

Критикувати і бути незадоволеним ситуацією значно простіше, ніж взяти на себе відповідальність. Жан Беленюк пояснив, навіщо йде в політику.

Про це Беленюк написав у своєму Facebook. Подаємо його слова в оригіналі.

“Отже, друзі. У вас, напевно, накопичилися питання, на частину з яких зараз дам відповідь. Моя мрія – золото олімпіади в Токіо, ніхто не має наміру відмовлятися від мрії! Благо, до неї трохи більше року:) Президент і його команда побачили в мені людину, якій під силу позитивно змінити ситуацію в українському спорті!

Усвідомивши, що критикувати і бути незадоволеним ситуацією значно простіше, ніж взяти на себе відповідальність, вирішив прийняти пропозицію, повністю віддаючи собі звіт куди йду, для чого йду, які репутаційні ризики пов’язані з цим рішенням! Ніхто не обіцяє, що буде легко, але і ми не з боязких”, – заявив він.

“Життя мене доволі непогано загартувало із самого дитинства, тому будь-які випади на мою адресу з боку абсолютно різних людей, більшість з яких мені навіть заочно не знайомі, мене аж ніяк не зачіпають і зачепити не можуть.

Журналісту з Чернігова нічого навіть вибачатися, він навряд чи щось зрозумів, та й мені його вибачення не потрібні, моя самооцінка не постраждал. Зараз живу колишнім життям, що буде після… побачимо! То ж з Богом;)”, – додав Беленюк.

Нагадаємо, Беленюк є срібним призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Після Олімпіади в Токіо в 2020 році спортсмен планує закінчити кар’єру.

Окрім того спортсмен дав інтерв’ю в якому розповів про своє ставлення до політики і виборів в цілому.

Зокрема, журналісти запитали його, чи не боїться він що політика зіпсує його репутацію.

“Розумію, що швидше за все так воно і буде. Я ще нікуди не увійшов, не став депутатом, а на мене вже виливаються тонни бруду різними ЗМІ і блогерами. В принципі я оцінював всі ризики і адекватно розумів, що мене чекає, – заявив він.

А коли його запитали чи вистачить йому 17-18 тисяч гривень, які офіційно заробляє депутат, Беленюк чесно відповів:

“Зарплата у спортсмена плюс-мінус така ж. Я як спортсмен живу ж якось. Будучи тим же депутатом мені не потрібно буде купувати собі медикаменти, обслуговувати себе на вищому рівні, як це роблять діючі спортсмени.

Насправді я не замислювався про зарплату і вперше взагалі чую суму. Мене це в меншій мірі цікавить. Я вже все вище пояснив, як це все сталося і чому я дав свою згоду. В принципі, зі спорту туди йду не тільки я, балотується також легкоатлетка Ольга Саладуха, досвідчений спортсмен і професіонал в цій галузі Вадим Гутцайт, і начебто гімнастка Ганна Різатдінова. Я думаю, спорт в цьому скликанні Ради буде представлений великою кількістю видатних спортсменів, – запевнив він.

Джерело

Share
error: Content is protected !!