Президент своїм вчинком вразив до глибини душі: невже через 27 років до влади прийшла дійсно нормальна людина

Ще до президентських виборів говорилося, що Володимира Зеленського мало цікавлять гроші. За всю свою кар’єру Зеленський заробив мільйони доларів на своєму таланті і умінні дарувати людям посмішки.

Він не використовував владу, державні гроші і зв’язку. Уже ставши Президентом, він це доводить всьому українському народу, EJ

Всього за місяць каденції Зеленський зробив для хворих дітей більше, ніж підозрюваний в тяжких злочинах олігарх Порошенко за 5 років.

Зеленський обіцяв, що він зробить все для того, щоб люди не плакали, щоб діти не плакали і вже через місяць він почав діяти в цьому напрямку.

Українські дитячі лікарні отримають в своє розпорядження 200 спеціальних машин швидкої допомоги.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook президент Володимир Зеленський.

Як зазначив Зеленський, «швидкі» були куплені не за бюджетні кошти, а за домовленістю з меценатами.

Президент також уточнив, що 136 швидких Peugeot і Ford поїдуть в міста. 64 Toyota Sequoia і інших автомобілів з підвищеною прохідністю передадуть сільським громадам.

За його словами, перші 30 машин швидкої допомоги будуть передані в лікарні вже в найближчі дні, інші – протягом трьох місяців.

Відзначається, що в найближчим часом кожна лікарня матиме в своєму розпорядженні сучасний автопарк.

За 5 років правління режиму Порошенко українські лікарні залишилися без медикаментів, без лікарів, без медсестер, без грошей і фактично з зруйнованими будівлями.

Лікарі відкрито говорять, що в таких умовах працювати неможливо і що пацієнт часто помирають через банальну нестачу грошей і медикаментів.

Медична сфера була повністю зруйнована і розграбована.

Складається тверде враження, що це були навмисні кроки зі скорочення населення України.

Команда Президента Зеленського обіцяє тотальну реформу і залучення іноземних інвестицій в українські лікарні.

Інвестори зацікавлені інвестувати в українську медицину, а Україна зацікавлена ​​в якісних лікарнях.

Перші кроки для цього вже зроблені лише через місяць!

Люди в коментарях пишуть:

«Бережи тебе Господь Володимир!», «Ну невже до влади нарешті прийшла людина?», «Моя дитина залишився калікою через те що до нього швидка не приїхала. У сільраді сказали, що машина зламалася »,« Володимир Олександрович, вся країна вам вірить, ласка не підведіть народ як це зробив ублюдок Порошенко ».Джерело

Share
error: Content is protected !!