Прuгoтyйтeсь! Перша зустріч Зеленського і Пyтiнa. Крuкu і мopдoбiй це вже…

Перша зустріч Зеленського і Путіна. З’явилися несподівані деталі. Крики і мордобій – це вже не те

Німеччина і Франція мають намір організувати зустріч в Нормандські форматі в Парижі, але за певних умов як для України, так і для Росії. Про це повідомив портал Апостроф .

“Хочемо незабаром, після підготовчої зустрічі радників і міністрів закордонних справ, організувати саміт з російським і українським президентами”, – заявила Ангела Меркель.

А ось спікер президента РФ Дмитро Пєсков згадав умови проведення такої зустрічі.

“Перед цим повинна бути проведена досить велика” домашня робота “, – зауважив він. У той же час російський журналіст, головний редактор” Еха Москви “Олексій Венедиктов у себе в Telegram уточнив, що зустріч відбудеться після того, як в Україні буде сформовано новий уряд.

“Рахунок на тижні – зустріч міністрів закордонних справ Німеччини, Франції, Росії та України (після формування українського уряду), які повинні підготувати чотиристоронній зустріч лідерів цих країн. Париж, вересень (швидше за все)”, – написав російський журналіст.

Раніше повідомлялося, що колишній спікер Верховної Ради Андрій Парубій виділився на міжнародному форумі VIA Carpatia 2019 і поскаржився на бідне життя

Так, екс-спікер парламенту насмішив українців заявою про те, що він нібито дуже скромно живе в готелі “Київ” з моменту початку євромайдан, коли прибув до української столиці.

Також він зазначив, що не їздить на службових машинах, щоб добиратися на роботу, не перекриває дороги, а пересувається тільки пішки.

Крім того, він протиставив свою “скромну персону” новоспеченому президенту України Володимиру Зеленському, який їздить по столиці на кортежі з 7 автомобілів і називає себе слугою народу, при цьому, минулий склад парламенту називаючи “старими політиками”.Джерело

Share
error: Content is protected !!