Прuхoвaтu нe вuйшлo.Жypнaлiстu пoкaзaлu nозaшлюбноrо сuнa Пyтiнa: “кonія тaтa”

У мережі сплив знімок позашлюбного сина Володимира Путіна, який схожий на нього «як дві краплі води»

У мережі обговорюють фотографію сина скандально відомої російської гімнастки Аліни Кабаєвої, якій приписують роман з президентом РФ Володимиром Путіним.

«Не секрет, що вже багато років в Росії не вщухають чутки про роман Путіна з Кабаєвою, хоча російська влада вперто спростовували поширену ще в 2008 році ЗМІ інформацію про їх швидке весілля.

Ходили і чутки про спільних дітей Путіна і Кабаєвої», – йдеться в підписі до знімка.

На опублікованому знімку хлопчик дійсно схожий на юного Путіна «як дві краплі води». Саме це стало причиною бурхливого обговорення з боку користувачів мережі.

«Копія тато», «вилитий гарант», – пишуть вони.

Також раніше повідомлялося, що ще в 2008 році газета «Московский корреспондент» опублікувала сенсаційний репортаж про таємне весілля Путіна і Кабаєвої, після чого газету закрили. З тих пір, про передбачувані відносини російського президента і відомої спортсменки достеменно нічого невідомо.

Хоча по слухам, в 2009 році вона народила сина Діму, якого, нібито і знайшли українські журналісти, схожість з Путіним якого, заперечувати неможливо.

Як відомо, від першої дружини Людмили у Путіна є дві дочки – Марія і Катерина, які нечасто з’являються перед пресою, відпочивають тільки на зарубіжних курортах та утримуються від використання соціальних мереж, через які багато ЗМІ добувають інформацію.


Нагадаємо, що російську гімнастку Аліну Кабаєву і Президента РФ Володимира Путіна вже давно підозрюють у тісних романтичних стосунках.

Після розлучення глави Кремля з його благовірної Людмилою Путіної, з якою вони прожили у шлюбі понад 30 років, про відносини Президента зі спортсменкою стали говорити вже майже у відкриту.

Днями в російських ЗМІ з’явилося невелике інтерв’ю з Аліною Кабаєвою, в якому вона говорить, як, на її думку, повинні регулюватися відносини в родині. За словами гімнастки, головне в житті будь-якої дівчини — це щасливе сімейне життя і любов.Джерело

Share
error: Content is protected !!